Album Jamnik to ciekawy sposób na przechowywanie wspomnień. Warto podejść do tej kwestii nowocześnie. Dziś bowiem większość naszych zdjęć i pamiątek jest zdigitalizowana. W związku z tym to właśnie płyty będą odpowiednimi nośnikami, aby je wygodnie przechowywać. Jeśli natomiast chcemy łatwo rozpoznawać, co znajduje się w albumie, po który sięgamy, to poza samymi płytami znajdują się tam jeszcze dwa, wybrane zdjęcia.

Jamnik 2 płyty 2 zdj. 15 x 21

 IF84I - Album na płyty i zdjęcia IF84I - Album na płyty i zdjęcia

Album na dwa zdjęcia i dwie płyty z kolekcji SIMPLE. Format fotografii: 15 cm x 21 cm.

Cena: 18,90 zł
szt.
zobacz więcej
 IK84A - Album na płyty i zdjęcia IK84A - Album na płyty i zdjęcia

Album na dwa zdjęcia i dwie płyty z kolekcji SIMPLE - ozdobiony napisem Pamiątka Ślubu. Format fotografii: 15 cm x 21 cm

Cena: 18,90 zł
szt.
zobacz więcej
 IK84B - Album na płyty i zdjęcia IK84B - Album na płyty i zdjęcia

Album na dwa zdjęcia i dwie płyty z kolekcji SIMPLE - ozdobiony napisem Nasz Ślub. Format fotografii: 15 cm x 21 cm.

Cena: 18,90 zł
szt.
zobacz więcej
 IK84C - Album na płyty i zdjęcia IK84C - Album na płyty i zdjęcia

Album na dwa zdjęcia i dwie płyty z kolekcji SIMPLE - ozdobiony napisem Pamiątka Pierwszej Komunii Św. Format fotografii: 15 cm x 21 cm

Cena: 18,90 zł
szt.
zobacz więcej
 IK84D - Album na płyty i zdjęcia IK84D - Album na płyty i zdjęcia

Album na dwa zdjęcia i dwie płyty z kolekcji SIMPLE - ozdobiony napisem Pamiątka Pierwszej Komunii Św. Format fotografii: 15 cm x 21 cm

Cena: 18,90 zł
szt.
zobacz więcej
 IK84F - Album na płyty i zdjęcia IK84F - Album na płyty i zdjęcia

Album na dwa zdjęcia i dwie płyty z kolekcji SIMPLE - ozdobiony napisem Pamiątka Chrztu Św. Format fotografii: 15 cm x 21 cm.

Cena: 18,90 zł
szt.
zobacz więcej

Album Jamnik — jakie może mieć zastosowanie?

Ilość zdjęć, jakie obecnie wykonujemy, można z powodzeniem liczyć w setkach. Jednak wywoływanie wszystkich i ich przechowywanie byłoby drogie i kłopotliwe z uwagi na miejsce. Album Jamnik 15x21 doskonale sprawdzi się jako forma segregowania i porządkowania naszych wspomnień. To bardzo proste wystarczy wybierać osobny na każdą uroczystość, wydarzenie czy okres życia, np. niemowlęctwo naszych dzieci. Taki album z płytami pełnymi zdjęć nie zajmie wiele miejsca w szufladzie. Jednak z pewnością łatwo będzie do niego wracać.

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się albumy na zdjęcia 15x21. Pozwalają one bowiem na uzyskanie wyraźnych fotografii o wysokiej jakości.

Na jakie okazje sprawdzą się albumy Jamnik?

Szczególnie polecane są albumy Jamnik na komunię. W tym wyjątkowym dniu bliscy wykonują wiele zdjęć. Pojawiają się głównie te, na których znajduje się dziecko przyjmujące Pierwszą Komunię Świętą. Jednak również jest to okazja do spotkania rodzinnego w większym gronie, więc występuje wiele wspólnych ujęć. Będzie to wspaniała pamiątka na lata. Albumy fotograficzne z pewnością mogą mieć różną formę, jeśli jednak poszukujesz sposobu na posortowanie wspomnień, to Jamnik będzie doskonałym wyborem. Nie zajmuje wiele miejsca, możesz mieć wiele takich właśnie albumów i sięgać po ten, w którym znajdują się wspomnienia, do których chcesz wrócić.

Przechowywanie zdjęć

Zdjęcia to nasze wspomnienia, chwile, do których chętnie wracamy i czasem chcielibyśmy, aby właśnie w nich czas się zatrzymał. Różnorodne akcesoria fotograficzne pozwalają nam na ich utrwalanie, ale również odpowiednie przechowywanie. W ten sposób możemy łatwo do nich sięgać, zawsze, gdy będziemy mieli na to ochotę. Mogą to być spersonalizowane pudełka, piękne albumy i wiele innych. Wystarczy wybrać to, co będzie pięknie się u nas prezentować, lub wygodnie zmieści się w szafce, czy szufladzie i będzie chronić skarb naszych najpiękniejszych wspomnień. Wybierając takie przedmioty warto zwrócić uwagę na ich wysoką jakość i trwałość. Dzięki temu będą nam z powodzeniem służyć przez lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl