SKE03A2/FO - Zestaw E-image 03A2

Dostępność: dostępny
Cena: 740,00 zł 1 099,00 zł 740.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: SKE03A2/FO

Opis

Zestaw SKE03A2 składa się z profesjonalnej głowicy E-image GH03 oraz wyjątkowo wytrzymałych nóg E-image GA752 z rozpórką środkową. Płytka zgodna z wielkością standardu Manfrotto 501PL.

E-image GH03 to na najnowszy model profesjonalnej głowicy olejowej przeznaczonej do zastosowań video. Projekt głowicy jest idealnym połączeniem pięknego designu oraz wyjątkowych możliwości. Dwustopniowy system aluminiowy statywu jest zaprojektowany i zbudowany dla kamerzystów i operatorów, którzy chcą uzyskać prawdziwą jakość w przystępnej cenie. System dostarcza sprawdzoną w terenie niezawodność, solidną konstrukcję i wszystkie funkcje potrzebne do profesjonalnego ich zastosowania. Statyw wykonany jest z aluminium. Posiada półkulę 75 mm. Regulowana rozpórka zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i stabilność.

System kontroli panoramowania jest szybki i pozwala łatwo dostosować siłę oporu, a ponadto doskonale zabezpiecza przed niepożądanym "rwaniem". Technologia olejowa sprawia, że głowica pracuje płynnie we wszystkich osiach, niezależnie od temperatury, czy obciążenia. Zaawansowana kontrola balansu CBS - Counter Balance System, pozwalana użycie głowicy w pełnym jej zakresie do 4 kg.

W górnej części głowicy zostały umieszczone dwa dodatkowe gwinty 3/8'' pozwalające ba bezpośrednie zamontowanie akcesoriów, np. zewnętrznego monitora.

Dzięki zastosowaniu 75-milimetrowej półkuli oraz poziomicy, odpowiednie ustawienie statywu staje się niezwykle proste.

Wszystkie elementy konstrukcyjne głowicy zostały wykonane z aluminium.

Doskonałym uzupełnieniem głowicy są trzy sekcyjne, ekstremalnie wytrzymałe i stabilne nogi. Masywna konstrukcja o maksymalnym obciążeniu do 40 kg, jest zwieńczona gniazdem przeznaczonym do mocowania 75-milimetrowej półkuli. Solidne zatrzaski oraz kolce umieszczone na końcach nóg gwarantują bezpieczne i precyzyjne ustawienie statywu na różnych typach podłoża.

Statyw jest dodatkowo wyposażony w środkową rozpórkę stabilizującą. Nogi są przystosowane do współpracy z różnymi typami wózków.

Do statywu dołączona jest torba, przeznaczona do transportu.

  

DANE TECHNICZNE:

Rodzaj mocowania: gwinty 1/4'' i 3/8''
Kontrola balansu: tak
Zakres wychyłu wertykalnego: -60° / +90°
Zakres obrotu horyzontalnego: 360°
Średnica półkuli: 75 mm
Niezależna blokada horyzontalna: tak
Niezależna blokada wertykalna: tak
Maksymalne obciążenie głowicy: 4 kg
Maksymalne obciążenie nóg: 40 kg
Maksymalna temperatura robocza: 80°C
Minimalna temperatura robocza: -40°C
Miejsca mocowania rączki: 2
Szybkozłącze: tak
Dodatkowe zabezpieczenie: tak
Waga głowicy: 1,35 kg
Waga nóg: 3,5 kg
Maksymalna wysokość robocza nóg: 157 cm
Minimalna wysokość robocza nóg: 63 cm

 

Firma E-image to jeden z najlepszych producentów statywów na świecie. Posiada bardzo szeroką ofertę swoich produktów, wykonanych z włókien węglowych, aluminium oraz stopów magnezu. Każdy z elementów konstrukcji charakteryzuje się niewiarygodną lekkością przy zachowaniu równie wysokiej sztywności.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl