kamera

kamera

Postprzez HD » 17.09.2012 / 17.07

Jaka kamera na wesela HD Sony Z-5 Sony AX2000
HD

Re: kamera

Postprzez Gość » 17.09.2012 / 18.59

HD napisał(a):Jaka kamera na wesela HD Sony Z-5 Sony AX2000

Z tych dwóch zdecydowanie Z 5 choć osobiście kupiłbym Canona xf 100 lub sony nx 70 ( w tym segmencie cenowym)
Gość

Postprzez Gość » 17.09.2012 / 20.39

Zdecydowanie z5? A niby dlaczego? AX 2000 ma poprawioną stabilizację obrazu, zapis na karty, na wesela jest wystarczająca i duuuużo tańsza, optyka i elektronika ta sama. Jak się chcesz wypowiadać, to miej jakieś pojęcie w temacie, bo żadnej z tych kamer na oczy nie widziałeś.
Gość

Postprzez Gość » 17.09.2012 / 21.26

Gość napisał(a):Zdecydowanie z5? A niby dlaczego? AX 2000 ma poprawioną stabilizację obrazu, zapis na karty, na wesela jest wystarczająca i duuuużo tańsza, optyka i elektronika ta sama. Jak się chcesz wypowiadać, to miej jakieś pojęcie w temacie, bo żadnej z tych kamer na oczy nie widziałeś.

Optyka i elektronika ta sama? Przecież na ax 2000 namalowali fiull hd 8) Toż to profi za sam napis :lol:
Gość

Postprzez Gość » 17.09.2012 / 21.41

fliull hd bylo juz na fx1000, tyle tylko, ze ax2000 interpoluje do fiull hd, a fx1000 zrob se sam. te same bebechy pakowane w rozne obudowy, by drozej sprzedawac, naiwniaki.
Gość

Postprzez Gość » 17.09.2012 / 21.42

Polecam canon xm 2 goraco polecam , bardzo korzystna cena
Gość

Postprzez Gość » 17.09.2012 / 22.25

Gość napisał(a):Zdecydowanie z5? A niby dlaczego? AX 2000 ma poprawioną stabilizację obrazu, zapis na karty, na wesela jest wystarczająca i duuuużo tańsza, optyka i elektronika ta sama. Jak się chcesz wypowiadać, to miej jakieś pojęcie w temacie, bo żadnej z tych kamer na oczy nie widziałeś.

Co ty pierniczzysz gościu karta ci padnie to kapica ! W Z 5 masz możliwość podłączenia reca fakt cena niewspółmiernie wysoka do jakości dlatego wymieniłem CanonaXF 100 lub nxa 70 gdzie masz oprócz tej samej ceny co ax 2000 zapis dualowy przy porównywalnej jakości obrazu(osobiście wolę Canona i jego możliwości manualne).Gościu nie pieepsz o poprawionej stabilizacji w Axie w stosunku do Z5 bo też niczym się nie różni.
PS.Obie kamery widziałem czasem na obrazku...
Kurcze co za "fachofcy" są na tym forum hi hi ...
Gość

Postprzez Gość » 17.09.2012 / 22.39

ax 2000, mm i z5 to te same kamery z identyczną optyką itd... Zmienili tylko obudowy bajerując klientelę, że nowy sprzęt.
ax i nx mają napisy full hd, ale kamerki za 1,5 koła tez tak mają 8)
Gość

Postprzez Henri » 18.09.2012 / 0.49

Gość napisał(a):ax 2000, mm i z5 to te same kamery z identyczną optyką itd... Zmienili tylko obudowy bajerując klientelę, że nowy sprzęt.
ax i nx mają napisy full hd, ale kamerki za 1,5 koła tez tak mają 8)

Tak czy inaczej kamera typu ax2000 czy mm świetnie się sprawdza na wesela. Jasna, zapis na karty. Obraz po korekcji na montażu bajka. Jedyny minus to tor audio - tu im się nie udało, szkoda że musieli zrobić z czymś krok do przodu i a z czymś do tyłu :)
pozdrawiam
Henri
Henri

Postprzez Gość » 18.09.2012 / 8.07

między ax 2000 a N X5 jest kolosalna różnica,często montuję z tych kamer więc mam porównanie.Samo to ,że N X5 ma o wiele więcej możliwości ustawień obrazu,tryb 720 50p i jeszcze kilka rzeczy powoduje,że nie kupiłbym ax 2000 ,ale niektórym wystarcza.Optyka niby ta sama,ale z ax 2000 obrazek jest bardziej mydlany niż z N X5 (szczególnie na zoom-ach).
Gość

Postprzez Gość » 18.09.2012 / 9.41

Gość napisał(a):między ax 2000 a N X5 jest kolosalna różnica,często montuję z tych kamer więc mam porównanie.Samo to ,że N X5 ma o wiele więcej możliwości ustawień obrazu,tryb 720 50p i jeszcze kilka rzeczy powoduje,że nie kupiłbym ax 2000 ,ale niektórym wystarcza.Optyka niby ta sama,ale z ax 2000 obrazek jest bardziej mydlany niż z N X5 (szczególnie na zoom-ach).

jakie zoomy masz na myśli zoom 2 czy 4 ?
Gość

Postprzez Gość » 18.09.2012 / 9.45

sra..kie durniu
Gość

Postprzez Andrej » 26.11.2012 / 18.25

Ja na weselu syna zrezygnowałem zupełnie z kamerzysty. Pożyczyliśmy od znajomych kamerę, brat kręcił te najciekawsze momenty i wszyscy byli zadowoleni. Nie pamiętam, jakiej firmy mieliśmy kamerę, ale z tego, co się dowiadywałem (bo najpierw planowaliśmy sami kupić sprzęt), najlepsze kamery na takie okazje, to kamery z dużą pamięcią, żeby w całym tym ferworze, co chwila nie musieć myśleć nad wymianą karty.
Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.
Andrej

Postprzez Gość » 26.11.2012 / 19.37

Andrej napisał(a):Ja na weselu syna zrezygnowałem zupełnie z kamerzysty. Pożyczyliśmy od znajomych kamerę, brat kręcił te najciekawsze momenty i wszyscy byli zadowoleni. Nie pamiętam, jakiej firmy mieliśmy kamerę, ale z tego, co się dowiadywałem (bo najpierw planowaliśmy sami kupić sprzęt), nieudolna reklama goowniarza na takie okazje, to kamery z dużą pamięcią, żeby w całym tym ferworze, co chwila nie musieć myśleć nad wymianą karty.

Ile placą za wpis, za taką reklamę?
Gość

Postprzez jedynka » 26.11.2012 / 20.09

Groszowe sprawy. Chodzi jedynie o sztuczne pozycjonowanie stron. Na forum filmowca poradzili sobie z umieszczniem tego typu spamu. Tutaj brak administratora więc hulaj dusza.
jedynka

Następna strona

Powrót do Forum - hyde park